A következő cégnél keres munkát: Bács-Plast Kft. ?

Állás ennél a cégnél: Bács-Plast Kft.

Kínál Hosszú tárva fröccsöntő munkakörbe keresünk munkavállalókat Kiskunfélegyházán Ennél a cégnél: Bács-Plast Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-10-24
Kínál Fröccsöntő munkalehetőség Kiskunfélegyházán három műszakos munkarendben Ennél a cégnél: Bács-Plast Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-09-22
Kínál Hosszú távra fröccsöntő munkakörbe keresünk munkavállalókat Kiskunfélegyházán Ennél a cégnél: Bács-Plast Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-09-15
Kínál Álláslehetőség fröccsöntő munkakörbe három műszakos munkarendben történő munkavégzéssel Ennél a cégnél: Bács-Plast Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-09-08