Forgácsoló állás Kiskunfélegyházán

Az IBV Hungária Világítástechnikai és Műanyagipari Kft. több mint 25 éve kezdte meg működését és közel 500 fővel Kiskunfélegyháza egyik legjelentősebb munkaadója, Európa vezető por- és páramentes ipari lámpatest gyártója, műanyagfeldolgozó specialistája.

Feladatok

  • Széria termékek forgácsolása
  • Új termékek formázó sablonjaihoz forgácsolási munkák elvégzése

Elvárások

  • Forgácsoló ipari végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • CNC ismeret, egyszerű programok megírása

Előnyök

  • Forgácsoló szerszámok összeszerelésében, bemérésében jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható cégnél hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes céges buszjárat
  • A munkába járás költségeit térítjük: tömegközlekedéssel 100%-ban, személygépkocsival 15 Ft / km szerint
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony saját csapatunkba
  • Kiszámítható munkaidő: hétfőtől-péntekig, napi 8 óra munka, szombat – vasárnap pihenő
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott