Eladó munkakörbe kollégát keresünk Kiskunfélegyházán

A Horizont Bútor több mint 20 éve indult. Az ország 11 városában vagyunk jelen.

A kiskunfélegyházi üzletünkbe keresünk teljes munkaidős eladót.

A városban 14 éve működik üzletünk. Fiatalos a csapatunk. Kiemelt bérezést kínálunk.

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát várjuk.

Feladatok

  • Vevők tájékoztatása, árajánlatok készítése,
  • Megrendelések felvétele, online leadása,
  • Áruátvétel, árukiadás,
  • Pénztárgép kezelése, számlázás,
  • Adminisztráció,
  • Üzlettér rendezése, tisztán tartása,

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség,
  • Kereskedelmi végzettség,
  • Szakmai gyakorlat lehetőleg 2 év vagy annál több,
  • Középiskolai vagy szakmunkás végzettség,

Amit kínálunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!