Álláslehetőség értékesítési referens munkakörben Kiskunfélegyházán

Európa meghatározó por- és páramentes ipari lámpatestet gyártó és műanyagfeldolgozó, német tulajdonban lévő társaságunk termelésének több mint 90%-át exportálja. Kiskunfélegyházi székhelyünkön mintegy 500 fő dolgozik.

Exporttevékenységünk támogatása érdekében új munkatárssal kívánjuk bővíteni a csapatunkat

Értékesítési referens

munkakörben

Főbb feladatok:

  • Ajánlatkérések fogadása, vevői előrejelzések bekérése
  • Vevőrendelések fogadása, nyilvántartása, határidőre történő visszaigazolása
  • Export kiszállítások szállítási ütemezése, szállításhoz szükséges dokumentumok elkészítése, közreműködés a fuvarszervezésben
  •  Vevőreklamációkezelés, vevői megelégedettség mérés, marketing tevékenységben való közreműködés
  • Statisztikák és kimutatások készítése a rendelésállományról

Elvárások:

  • Legalább középfokú értékesítési, kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Szakirányú főiskolai végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS excel ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Év végi juttatás
  • Munkába járás költségtérítése: tömegközlekedéssel 100%-ban, autóval 15 Ft/km szerint
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek biztosítása
  • Jó csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • Év, negyedév dolgozója díj
  • Dolgozói ajánlási program

VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

  • E-mail-en: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Telefonon: 06 70 502 8571 – Horváth Eszternél
  • Személyesen: Kiskunfélegyháza, Csanyi út 71. szám alatt

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános