Forgácsoló munkakörben álláslehetőség Kiskunfélegyházán

Az IBV Hungária Kft.,

Európa egyik legjelentősebb műanyagfeldolgozó vállalata

FORGÁCSOLÓ

munkatársat keres csapatába

FELADATOK

  • Széria termékek forgácsolása
  • Új termékek formázó sablonjaihoz forgácsolási munkák elvégzése

ELVÁRÁSOK

  • Forgácsoló ipari végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • CNC ismeret, egyszerű programok megírása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • A munkába járás költségeit térítjük: tömegközlekedéssel 100%-ban,  személygépkocsival 15 Ft/km szerint
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Kiszámítható munkaidő
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET!

  • E-mail-en: "Jelentkezem" gombra kattintva.
  • Telefonon: 06 70 502 8571
  • Személyesen: Kiskunfélegyháza, Csanyi út 71. szám alatt

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos