Szerszámjavító állás Kiskunfélegyházán

Az IBV Hungária Világítástechnikai és Műanyagipari Kft. 1993-ban kezdte meg működését és mára közel 500 fővel Kiskunfélegyháza egyik legjelentősebb munkaadója, Európa vezető por- és páramentes ipari lámpatest gyártója, műanyagfeldolgozó specialistája.

Feladatok

  • Napi szinten felmerülő karbantartási és javítási feladatok elvégzése ütemterv szerint
  • Szerszámfelfogók támogatása, műszaki osztály segítése a szerszámjavításokkal és módosításokkal kapcsolatban

Előnyök

  • Szakmai gyakorlat a szerszámkészítés-javítás esetleg gépgyártás területen
  • Műszerész munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz ismerete, mérőműszerek ismerete és használata
  • Targonca vezetői és emelőgép kezelői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, családias cégnél hosszú távú munkalehetőség, szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Év végi juttatás
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás költségeit tömegközlekedéssel 100%-ban, személygépkocsival a jogszabályban meghatározottak szerint térítjük

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott