Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keresünk cégünkhöz at INTEGRÁL ZRT / KiskunfelegyhazaAllas.hu | Az ingyenes kiskunfélegyházi állásportál!

<< Előző állás vagy Következő állás >>

jelentkező

Kínál Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keresünk cégünkhöz

INTEGRÁL ZRT helység: Kiskunfélegyháza

Címkék:

Egyszerű ipari foglalkozású munkatársat keresünk cégünkhöz

Kötött nappali, 8 órás munkavégzés a Munka Törvénykönyve szerint.

A munka betanított ezer szakmai tapasztalat nem szükséges

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

• penzugy@integralzrt.eu email címre küldött fényképes önéletrajzzal

Aktuális álláshirdetések INTEGRÁL ZRT
Kínál Betanított munka Kiskunfélegyháza általános iskolai végzettséggel Ennél a cégnél: Integrál Zrt. helység: Kiskunfélegyháza 2015-09-30
Kínál Betanított munkásnak álláslehetőség Kiskunfélegyháza általános iskolai végzettséggel Ennél a cégnél: Integrál Zrt. helység: Kiskunfélegyháza 2016-02-26
Kínál Betanított munkára keresünk alkalmazottat Kiskunfélegyházán Ennél a cégnél: Integrál Zrt. helység: Kiskunfélegyháza 2016-05-12
Kínál Egyszerű ipari foglalkozású munkalehetőség Kiskunfélegyházán Ennél a cégnél: Integrál Zrt. helység: Kiskunfélegyháza 2016-07-07
Kínál Gazdasági elemző munkatársat keresünk pénzügyi- számviteli felsőfokú végzettséggel Ennél a cégnél: Integrál Zrt. helység: Kiskunfélegyháza 2016-08-29

Ön szerint ez a hirdetés valótlan? Jelentse!
Ajánlja ismerősének!
Feladás dátuma 2018-11-07