Szolgáltató szektor, Kiskunfélegyháza állás, kiskunfélegyházi munka, állás Kiskunfélegyházán

Csak ezeket mutasd  Kínál Keres

Kategória: Szolgáltatás

Kínál Közösségi gondozó álláslehetőség 4 vagy 8 órás munkarendben Ennél a cégnél: MBE-Filadelfia I.Sz.I. helység: Kiskunfélegyháza és környéke 2017-02-01
Kínál Heti 2 éjszakára recepciós állás Kiskunfélegyházán Ennél a cégnél: Oázis Hotel és Étterem Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-10-07

Értesüljön az állás kategóriába beküldött hirdetésekről, iratkozzon fel a kategóriaértesítőre!

Anti-spam