A következő cégnél keres munkát: Félegyházi Pékség Kft. ?

Állás ennél a cégnél: Félegyházi Pékség Kft.

Kínál Kiemelt bérezéssel szendvicskészítő részlegre keresünk munkatársat Kiskunfélegyházán Ennél a cégnél: Félegyházi Pékség Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-10-24
Kínál Sütőipari segédmunkás állás Kiskunfélegyházán Ennél a cégnél: Félegyházi Pékség Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-09-06
Kínál Tehergépkocsi-vezető munkalehetőség Kiskunfélegyházán "B-C" kategóriás jogosítvánnyal Ennél a cégnél: Félegyházi Pékség Kft. helység: Kiskunfélegyháza 2016-07-14